Досягни мети: у Дніпрі відбудеться дитячий спортивний проект для обраних

logo
234175_dosjagni_meti_u_dnipri_vidbudetsja_ditjac.jpeg


Досягни мети: у Дніпрі відбудеться дитячий спортивний проект для обраних

Незабаром у Дніпрі розпочнеться унікальний соціальний проект під назвою «Досягни мети — діти», участь у якому візьмуть 16 відібраних в ході конкурсу дітей, які отримають спортивні навички від найкращих тренерів міста. Про це вчора, 13 березня, повідомила авторка проекту Вікторія Суходольська.

Участь у проекті візьмуть 16 дітей, які пройдуть спеціальний відбір у семи школах Дніпра. З кожної школи оберуть по одному хлопчику та дівчинці з перших за других класів. Ще двоє приєднаються до відібраних завдяки соцмережам.

«На проекті  «Досягни мети — діти» буде проходити базова загальна фізична підготовка дітей на базі одного із спортивних клубів Дніпра. Також в сценарій входить відвідування з дітьми різних спортивних шкіл та секцій. Наша мета — показати учасникам проекту, наскільки багато цікавих видів спорту існує на сьогоднішній день», — зазначила Вікторія Суходольська.

Другою метою для організаторів є пропаганда здорового способу життя та привернення уваги до того, що наразі у місті діють десятких секцій, в який можливо займатися спортом абсолютно безкоштовно.

Нагадаємо, що у Дніпрі також проходить проект-побратим зазначеного дитячого змагання «Досягти мети — 2».

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?Читайте также: