Дороги і дахи: дніпряни звертаються до міської влади з проханням займатись ремонтами

logo

Дороги і дахи: дніпряни звертаються до міської влади з проханням займатись ремонтами

Мешканці Дніпра вимагають від мерії провести капітальний ремонт вулиці Слов’янська та відремонтувати дах у будинку на вулиці Пастера, адже їх ганебний стан роками ігнорується міською владою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт єдиної системи місцевих електронних петицій.

Як зазначається в одній з петицій, дорога, якою щодня мають проходити жителі 75 житлових будинків розташованих на вулиці Слов’янській, перебуває  в жахливому стані.

Крім того, дорога веде до декількох вулиць, а саме: Гайсинської, Слов’янської, Дорожньої та має виїзд на ж/м Перемога-4 та ж/м Сокол-1. Капітальний ремонт цієї ділянки не проводився близько 30 років, тож вулиця потребує капітального ремонту.

До того ж, дніпряни звертають увагу на необхідність ремонтних робіт даху в будинку за адресою: вулиця Пастера, буд. 16. Місцеві жителі аргументують вимогу тим, що шифер на  даху старий, а металеві вставки гнилі. Також мешканці квартир на третьому та четвертому (останніх) поверхах кожної зими збирають воду зі стін, стелі та підлоги.

«Утворюється грибок та псується зовнішній вигляд квартир через постійне потрапляння води. Ми зверталися три роки поспіль до ЖЕКа, а зараз звертаємось до КП «Жилсервіс-2». Будівля була зведена у 1900 році і ніколи не ремонтувалася. Балансоутримувачі, постійно посилаються на відсутність фінансування у місцевому бюджеті, заяви приймають та реєструють, а дій жодних не вживають», — пояснюють автори петиції.

Нагадаємо, що мешканці вулиці Гідропаркової також подавали петицію щодо ремонту дороги.

Автор: Іван МУРАХА