Добрі вісті для мешканців міста Підгороднього

logo

Як сьогодні вже повідомляли «Вісті Придніпров’я», на пленарному засіданні XIX сесії Дніпропетровської облради депутати обрали нове керівництво, а також були внесені зміни у склад постійних комісій.

Так, головою постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту, зв’язку та благоустрію став підгороднянин Олександр Гордієнко.

У коментарі «Вістям», Олександр Гордіенко зазначив: «Транспорне сполучення в нашій області, нажаль, недосконале і постійній комісії доведеться вирішувати давно наболіле питання приміських пасажирських перевезень. Як приклад, чимало нарікань на «маршрутки» надходить від жителів Підгороднього. Представники громади неодноразово зверталися зі скаргами до облдерадміністрації, але так і не отримали результата. Було ліквідовано популярний маршрут № 244. Це тільки один із прикладів, що турбує жителів нашої області. Тому роботи у комісії буде чимало».

Будемо сподіватись що нарешті жителі Підгороднього, як і Дніпропетровщини в цілому, мають шанс вирішити давнішні проблеми пасажирського сполучення з обласним центром.

Ярослава Хлєбнікова

Поделиться ссылкой: