До війська пішов добровольцем: Нікопольщина втратила ще одного Героя (фото)

logo

Нікопольщина втратила ще одного Героя, який віддав своє життя за Батьківщину.

Сумну новину повідомили у Покровській сільській раді 6 червня, передаєNikopolnews.

Загинув захисник з Покровської сільської громади Донець Микола Миколайович, 09.07.1970 р.н., старший солдат, стрілець 1-го стрілецького відділення 2-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти 1-го стрілецького батальйону військової частини 3036 Центрального оперативно-територіальногооб’єднання Національної гвардії України.

Нікопольщина втратила ще одного Героя: фото

Нікопольщина втратила ще одного Героя (фото)

Герой загинув у бою 30.05.2024року близько 07:25, виконуючи бойові завдання з відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в районі н.п. Урожайне Донецької області, в результаті штурмових дій противника.

Микола Миколайович народився у с. Приміське (Менжинське), навчався у Менжинській середній школі, закінчив Капулівське ПТУ 83 по спеціальності тракторист. В останній час працював охоронцем у ТОВ “ГРАД-К”.

До війська пішов добровольцем 1 березня 2022 року.

Прощання із Захисником відбулося06.06.2024 у рідному селі,

Висловлюємо наші щирі співчуття рідним та близьким воїна. Вічна та світла пам’ять герою! – йдеться у повідомленні земляків

Вони збирають кошти для допомоги родині полеглого Героя. Скринька для матеріальної допомоги родині загиблого знаходиться у будинку культури села Приміське.

Крім того, кошти можна переказати на картку дружини Олени: 4731 2196 1752 1210

Інші загиблі ГероїНікопольщини – інформація про них ТУТ