До талант-фесту «Z_ефір»-2021 долучилися майже 10 тис дітей Дніпропетровської області

logo

Завершився прийом онлайн-заявок на творчий фестиваль «Z_ефір». До нього приєдналися понад 1,1 тис солістів та колективів Дніпропетровщини. Загалом забажали взяти участь майже 10 тис талановитих дітей із різних куточків області. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб. Перший тур пройшов онлайн. Зіркові змагання – у чотирьох номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний та оригінальний жанри. Разом із анкетою учасники надсилали відеозапис виступу.  Націлені на перемогу нивотрудівські ложкарі. Хлопчикам та дівчаткам – від 10 до 16 років. На фест у 2019-му були другими. Впевнені: цьогорічним виступом зможуть покорити і журі, і глядачів.

«Виступаємо в народному стилі. Підібрали запальні номери. Одночасно і вистукуємо ложками мелодію, і танцюємо. А ще в нас нові костюми – червоні вишиванки», – розповів учасник Антон Крижановський.

Ознайомитися з учасниками можна на сторінках «Z_ефіру» в Instagram та Facebook. Учасникам фесту – від 5 до 16 років. Хто вийде у другий тур, вирішуватиме професійне журі. Онлайн-відбір – протягом червня.

«Півфінал плануємо провести восени наживо. Все залежатиме від епідситуації в регіоні. Сподіваємося, лауреати минулих років здивують свіжими творчими досягненнями. Чекаємо й на феєричні виступи нових зірочок», – підкреслила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

Поділитися

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра