До Міжнародного дня музеїв дніпровський Музей Голокосту готує насичену програму

logo

До Міжнародного дня музеїв дніпровський Музей Голокосту готує насичену програму

До Міжнародного дня музеїв, який відзначатимуть у неділю, 19 травня, у дніпровському Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» протягом дня відбудеться низка тематичних заходів. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу закладу.

Відзначати професійне свято тут розпочнуть о 10:30. На цей час запланований показ експонатів зі сховищ Музею. Відвідати таку екскурсію усі охочі також зможуть о 13:30 та 16:30.

О 13:00 відбудеться вокальний виступ солістки Дніпропетровської обласної філармонії імені Л. Когана Юлії Мандич, а вже за годину, о 14:00, дніпрян та гостей міста запрошують на авторську екскурсію Музеєм від доктора Ігоря Щупака.

Для усіх поціновувачів історії організували бесіду з науковцем, громадським і державним діячем Віктором Хазаном. Захід  «Історія країни в історії родини» розпочнеться о 16:00.

Підготували для гостей музею і розважальну програму, зокрема, о 17:30, всі присутні матимуть змогу взяти участь у святковій лотереї.

Крім того, протягом дня, а саме — о 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 та 18:00, відбудуться екскурсії Музеєм із відвідуванням зали «Годинники, що бачили минуле»

Вхід на усі заходи вільний.

Раніше повідомлялося, що дніпрян запрошують поринути в дивовижний світ різних народів та часів.

Автор: Домінік ФРАНКО