До лікарень Криворіжжя передали благодійну допомогу від партнерів з Бельгії: яке обладнання отримали

logo

Фото пресслужби ДОР

Благодійники продовжують підтримувати медичні заклади Криворіжжя. Днями до лікарень району надійшла чергова партія медичного обладнання. Про це у своєму telegram повідомив очільник ДОР Микола Лукашук.

 Фото пресслужби ДОР

Читайте також: якісна освіта на лікарняному ліжку: у Кривому Розі на базі медзакладу відкрили «Школу супергероїв»

 Фото пресслужби ДОР

Медичні засоби та обладнання цього разу передали з міста Брюссель, що у Бельгії. Серед них — багатофункціональні ліжка, апарати гемодіалізу та багато іншого.

«Ця допомога стала можливою завдяки плідній співпраці з міжнародними партнерами та благодійними організаціями. Дякую нашим партнерам у
Брюсселі, Ксенії Улітовській, Ігорю Вітенко, а також друзям з БФ «LUkraine» за регулярну і таку важливу підтримку!», — зазначив Микола Лукашук.

   Фото пресслужби
ДОР

Нагадаємо, у попередніх матеріалах журналісти krivbass.city вже розповідали про те, що на Дніпропетровщині у одній з лікарень облаштували новітні родильні зали. В «Регіональному медичному центрі родинного здоров’я» ДОР народжувати можна з комфортом і в затишних умовах. Там є все і навіть більше — від кнопки
виклику медичного персоналу до спеціальних дитячих столиків з верхнім і нижнім підігрівом. У лікарні виходжують недоношених діток від 500 г ваги.

Раніше ми писали: спеціалісти комбінатів Метінвесту у Кривому Розі опановують навички першої домедичної допомоги.