До Кам’янського завітали іноземні партнери, завдяки співпраці з якими в місті реалізовуються соціальні проєкти

logo

Главная » Місто » До Кам’янського завітали іноземні партнери, завдяки співпраці з якими в місті реалізовуються соціальні проєкти

03.04.2024

До Кам’янського завітали іноземні партнери, завдяки співпраці з якими в місті реалізовуються соціальні проєкти

Сьогодні Кам’янське відвідали іноземні партнери, завдяки яким в місті вже реалізовані, чи заплановані для реалізації у найближчі роки різноманітні соціальні проєкти.

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Серед гостей — постійний представник Програми розвитку ООН (UNDP) Яко Сільє, програмний менеджер UNDP в Україні Нільс Крістенсен та Олександр Ковальчук,аналітик місцевого самоврядування та адміністративних послуг UNDP в Україні.

Як розповів мер, для партнерів провели презентацію деяких спільно реалізованих проєктів. А саме, відвідали Центр соціальної підтримки ветеранів, членів їх сімей та членів сімей загиблих Захисників і Захисниць України, Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб, Центр громадського здоров’я та відновлення, який було відкрито у 2023 році на базі «ЦПМСД №3», а також офіс відновлення та розвитку в приміщенні міськоїради.

До Кам'янського завітали іноземні партнери, завдяки співпраці з якими в місті реалізовуються соціальні проєкти - ФОТОДо Кам'янського завітали іноземні партнери, завдяки співпраці з якими в місті реалізовуються соціальні проєкти - ФОТОДоКам'янського завітали іноземні партнери, завдяки співпраці з якими в місті реалізовуються соціальні проєкти - ФОТО

«Результатами співпраці партнери приємно вражені. Всі проєкти успішно реалізовані, мають значний попит та працюють на користь громади нашого міста та навіть району. Дякуємо за підтримку та розраховуємо на подальшу плідну взаємодію», – зазначив міський голова.

Нагадаємо, що Кам’янське має значний досвід у сфері залучення інвестицій для розвитку громади, бере участь в пілотних проєктах та програмах з відновлення України. На даний час у місто залучено 80 мільйонів євроінвестицій. Здебільшого це кошти Європейського Інвестиційного банку. Вони спрямовуються на реконструкцію трьох наших найбільших лікарень (№7, №8 та №9), розвиток освіти, муніципальної інфраструктури та інше. Частина проєктів, які фінансуються ЄІБ, вже реалізовані, деякі в процесі виконання чи будуть виконані в найближчі два роки.

До Кам'янськогозавітали іноземні партнери, завдяки співпраці з якими в місті реалізовуються соціальні проєкти - ФОТО