До Дніпра військовим вертольотом евакуювали поранених бійців зі Сходу

logo
212275_do_dnipra_vijskovim_vertolotom_evakujuval.png


До Дніпра військовим вертольотом евакуювали поранених бійців зі Сходу

Вчора, 28 грудня, до Дніпра зі Сходу евакуювали шість поранених військовослужбовців. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила радниця голови ДніпроОДА Тетяна Губа, передає Дніпроград. 

Із сектра «Луганськ» військовим вертольотом евакуйовані двоє бійців, один Захисник з важким пораненням голови (отримав не вчора), на ШВЛ , направлений в обласну лікарню Мечнікова, другий — хворий .

Також з Маріуполя військовим вертольотом було евакуйовано четверо військовослужбовців, двоє з них направлені в обласну лікарню Мечнікова, один військовий з важким мінно-вибуховим пораненням, на ШВЛ, порання отримав не вчора, інший травмований.

«Сьогодні наші бійці, яки були прооперовані і проходили лікування в лікарні Мечнікова і військовому госпіталі спецлітаком ЗСУ відправленні на подальше лікування і реабілітацію у військовий клінічний центр Західного регіону (Львівський госпіталь)», — йдеться у дописі.

Вночі бригада медицини катастроф прийняла у 66- го ВМГ на кордоні областей бійця з пораненням ока.

Ще одного травмованого бійця було евакуйовано із 66- го ВМД вранці залізничним транспортом, він направлений в лікарню Мечнікова.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?