До Дніпра прибув сучасний гусеничний екскаватор з Північної Кореї

logo

Главная страница / Новини Дніпра / До Дніпра прибув сучасний гусеничний екскаватор з Південної Кореї До Дніпра прибув сучасний гусеничний екскаватор з Південної Кореї

До Дніпра прибув сучасний гусеничний екскаватор з Південної Кореї

Дніпро отримав гуманітарну допомогу від Південної Кореї у вигляді сучасного гусеничного екскаватора. Ця потужна машина призначена для земельних робіт, навантаження та розвантаження, і стане неоціненною допомогою у відбудові міста після російського вторгнення, – передає «Наше Місто» з посиланням напрес-службу міськради.

Екскаватор HYUNDAI R380LC-9SH оснащений:

гідравлічним молотом DAEMO Alicon B360;   сортувальним грейфером DAEMO DMR1000;   мультипроцесором SNS MP250H-C з трьома моделями щелепами: дробарка / ножиці / подрібнювач;   швидкоз’ємним з’єднанням;   додатковою противагою 3,6 тонни;   додатковий комплект гідравлічних ліній (додаткові контрольні гідравлічні лінії для екскаватора та кабіни). 

«Такий екскаватор можна дообладнати стрілою 24 метри  і його можна буде використовувати для розбору наслідків військової агресії. Це найсучасніший екскаватор, який можна буде використовувати потім для завдань, які ставлять перед ним департаменти капітального будівництва та житлово-комунального господарства», – зазначив секретар міської ради,Олександр Санжара.

До Дніпра прибув сучасний гусеничний екскаватор з Південної Кореї До Дніпра прибув сучасний гусеничний екскаватор з Південної Кореї До Дніпра прибув сучасний гусеничний екскаватор з Південної Кореї Олександр СанжараФото: прес-служба міськради.

Дніпро щиро дякує уряду Південної Кореї за цю щедру допомогу. Це ще один приклад міжнародної солідарності з Україною в її боротьбі за свободу та незалежність.

Нагадаємо, раніше ми писали: До Дніпра прибув сучасний екскаватор-навантажувач відЯпонії.