<>

До Дніпра прибула чергова партія гуманітарної допомоги з Франції

До Дніпра прибула чергова партія гуманітарної допомоги з Франції

Вчора, 26 жовтня, у Дніпро прибула гуманітарна допомога за програмою «Франція-Україна», яку підтримує Дніпропетровська обласна державна адміністрація. Збір та відправку допомоги здійснено завдяки «Асоціації медичної і благодійної допомоги Франція-Україна» в особі Діани Долс.

Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку куратору проекту «Франція-Україна» від ДніпроОДА Олександра Коломойцева у Facebook.

Дніпропетровщина отримала необхідне обладнання для регіональних медичних закладів та мобільних шпиталів, які рятують життя захисників України у зоні бойових дій на Донбасі.

«Мобільний рентген апарат, сучасні хірургічні лампи, багатофункціональні ліжка, апарат УЗД. Все це не має аналогів українського виробництва, і багато апаратів, що вже отримані за програмою співпраці, сьогодні рятують життя у військових госпіталях і цивільних лікарнях», — зазначив Олександр Коломойцев.

Нагадаємо, це один із десятків гуманітарних рейсів із Франції в Україну. Так, у липні до військового шпиталю у Дніпрі доставили кардіомонітор, медичні монітори, два інфузомати, медичні ліжка тощо.

Автор: Антон МОРОЗ