Дніпровський академічний театр драми та комедії готує прем’єру вистави «Тваринні інстинкти»

logo

У різних театрах світу поставили вже понад 400 його п’єс. А актори ДРАМіКОМу працюють над нею з листопада 2023-го.

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

«Для нас важливо, що й у нашому репертуарі буде поставлено п’єсу цього популярного драматурга. Щоб отримати дозвіл, ми зв’язувалися з агентством Дона Нігро, і для нас стало приємним сюрпризом, що під час війни він дозволив ставити його п’єси в Україні безкоштовно», – розповів Сергій Мазаний – директор-художній керівник театру.

Спеціально для цієї постановки велику залу театру переформатують: задня половина партеру буде відокремлена завісою, тож на неї квитки непродаватимуть.

«Ми пішли на такий експеримент заради щільнішого занурення глядачів у процес, який відбувається на сцені, – розповідає Сергій Мазаний, – персонажі п’єси розкривають свої секрети. Своя таємна шафа є у кожної людини. Думаю, вистава допоможе кожному глядачеві зазирнути всередину себе і задуматися про свої бажання та секрети, відповісти на питання, на кшталт, хто ми, навіщо живемо».

Головний режисер театру Антон Меженін робить все можливе, аби надати виставі унікальної атмосфери та емоційного забарвлення, поєднавши в одній роботі різні стилі та жанри.

«Це буде постановка у популярному у всьому світі жанрітеатру абсурду, Геніальний Лесь Курбас колись казав, що театр має бути фантастичним. Ми й створимо на сцені фантастичний світ, алегоричну казку. Але ця казка для змусить задуматися. Мабуть, це була наша найбільш смілива і незвичайна робота за останні 3-4 роки», – зауважив Антон Меженін.

Персонажі п’єси поєднують у собі і тваринну, і людську суть – з низинними інстинктами. Історія кожного персонажа-тварини – складна і провокаційна. В 11-ти мікро-виставах характер тварин – мишіта кішки, папуги й індички, кажана і корови розкриють актори Анатолій Корольов, Олексій Клейменов, Діана Данилюк, Олександра Ковальчук, Олександр Хвостюк, Ілля Миргородський, Артур Данилюк.

Прем’єра «Тваринні інстинкти» – 12 та 13 квітня.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Зеленодольську проведуть благодійний ярмарок, щоб зібратикошти на пікап для фронту.