Дніпровському пастору погрожують невідомі особи, щодня проколюючи шини

logo
226116_dniprovskomu_pastoru_pogrozhujut_nevidomi.jpeg


Дніпровському пастору погрожують невідомі особи, щодня проколюючи шини

Засновнику та старшому пастору церкви «Блага звістка» Володимиру Іванову, який став на захист благодійної організації, що постраждала внаслідок незаконних дій рейдерів, протягом п’яти днів невідомі особи ріжуть шини. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook, інформує Дніпроград.

Зловмисники орудують уночі — проколюють покришки, тим самим приводячи в непридатність колеса автомобіля.

«П’ять днів поспіль мені ріжуть шини. Вже немає де ставити латки. Як пояснити тим, хто намагається залякати, що ми давно перестали боятися, і за вас ми молимося і благословляємо?», — написав Іванов.

Прикметно, що зловмисники почали діяти після того, як Володимир Іванов відкрито став на захист благодійної християнській місії, яка стала жертвою безпрецедентного випадку із рейдерським захопленням будівлі. Народний депутат Андрій Денисенко переконаний, що ці події взаємопов’язані.

«Треба зробити заяву в Нацполіцію. Гадаю, єдина причина, чому це відбувається — Ваша принципова позиція в захисті прав Вашого прихожанина пана Білецького в боротьбі з рейдерами, які захопили його приміщення на Шмідта, 4», — вважає Андрій Денисенко.

Нагадаємо, що днями у Дніпрі невідомі озброєні люди, які представилися охоронною фірмою “Гайдамак” здійснили рейдерське захоплення будівлі, яка належить засновнику благодійної місії милосердя, яка займається допомогою постраждалим від війни українцям. Повідомлялося, що злочинна група систематично “віджимає” нерухомість по всьому місту.

В свою чергу, Андрій Денисенко направив депутатські звернення до Чечелівського райвідділку поліції, до головного управління юстиції у Дніпропетровській області, до головного управління Нацполіції регіону та до головного управління СБУ області з вимогою відреагувати на заяву власника будівлі Євгена Білецького та вжити невідкладних заходів у зв’язку із явно злочинними діями з боку рейдерів.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?