Дніпровським підприємцям потрібен метал для протитанкових «їжаків»

logo

image

Вже тиждень дніпровські підприємці допомагають укріплювати оборону міста. Нині скаржаться: для роботи їм не вистачає металу.

Підприємство Андрія займається виготовленням сільгосптехніки. Коли почалася війна, чоловіку не знайшлося місця ані в армії, ані в територіальній обороні. Тож коли побачив у соцмережах інформацію, що потрібні протитанкові «їжаки» — вирішив перепрофілювати своє підприємство.

«Шостий день ми вже варимо, відправляємо кожен день по декілька машин. Буває по п’ять машин, через військових, через поліцію, куди направляють, куди кажуть — туди і веземо», — розповідає чоловік.

За словами Андрія, за ці дні через них пройшло вже близько десяти тонн металу. Матеріал закінчується — доводиться шукати сировину по всьому місту.

«Сусіди взагалі почали причепи з фур різати на метал. Ми зараз з металобази привезем останні 10 шматків. Все, металу нема, зараз шукаємо, де ще взяти», — говорить підприємець.

Віталій також має своє невелике підприємство з виготовлення мангалів та ремонту техніки. З Андрієм вони познайомилися на металобазі, коли приїхали за сировиною. Чоловіки вирішили, що нині не час для конкуренції, і об’єднали свої зусилля.

«Коли війна закінчиться, росія все одно залишиться, у якомусь вигляді. будуть. Оце все, що ми зараз робимо, з цього всього ми потім збудуємо отой паркан, який мали хлопці збудувати у 2014 році, але в них щось не вийшло. Побудуємо український мур, щоб більше не мали можливості російська війська отак «заблукати», — говорить Віталій.

Він сподівається, що спільна робота дасть поштовх подільший дружбі та співпраці і після перемоги.

У школах Дніпра шиють наволочки для подушок: де потрібна допомога

Силами вчителів та батьків. У школі Дніпра збирають волонтерську допомогу й облаштовують укриття

У волонтерському пункті «Січеславської Просвіти» в Дніпрі потребують пального: що ще треба

У Дніпрі малі підприємства перепрофільовуються на виготовлення виробів для оборони

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро