Дніпровський театр здобув гран-прі Всеукраїнського фестивалю (Фото)

logo
192956_dniprovskij_teatr_zdobuv_gran_pri_vseukra.jpeg


Народний театр-студія «Маски» Палацу студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара втретє взяв участь у Всеукраїнському фестивалі аматорських театрів та цирку «Театральний форум-2017» (Київ-Ірпінь) та втретє повернувся з Гран-прі!

dnuimg59f86f6e389c1

Фестиваль проходить з метою виявлення яскравих творчих колективів, окремих виконавців і подальшого розвитку театрального та циркового мистецтва.

Театр-студія «Маски» презентував прем’єру нової вистави за п’єсою Миколи Коляди «Баба Шанель». Актори повернулися з новими враженнями, новими знайомствами та перемогами ще в чотирьох номінаціях:

«Краща жіноча роль» – Наталія Сириця та дебютантка театру, студентка університету Єсенія Дерев’янко, «Краща чоловіча роль» – Антон Ітсон, «Королева епізоду» – Анна Шеремет. Окрему подяку отримав режисер театру по світлу Станіслав Грінштейн.

«Святкувати – ніколи! Попереду багато заходів у Палаці студентів, серед яких – «Театральна сесія 2017», що цього року присвячена 100-річчю Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара», – зазначають у прес-службі театру.

Поделиться ссылкой:

Метки: ДНУ ім. О. Гончара, маски, мистецтво, театр, театр-студія, цирк


А поделиться?Читайте также: