Дніпровський спортсмен завоював золото на Чемпіонаті України з боксу серед юнаків

Дніпровський спортсмен Андрій Халецький завоював золото на Чемпіонаті України з боксу серед юнаків. Змагання тривали з 7 по 12 серпня у Кропивницькому. Про це повідомляє Дніпроград зі слів спортсмена та його тренера Анатолія Волошина.

Анатолій Волошин розповів, що це був важливий для них чемпіонат, оскільки попередньо вони ставили собі задачу досягти статусу чемпіона України з боксу. За його словами, їм практично ніхто не вірив, що за рік можна зробити такий ривок.

Андрій вже вигравав чемпіонати та кубки Кривого Рогу, міста Дніпра та області. В своїй абсолютній категорії <80 кілограмів він вже став абсолютним чемпіоном. Також він брав участь у міжнародних турнірах. В одному з них, серед юніорів в Азербайджані, спортсмен брав участь у своїй категорії в і категорії вище, де здобув друге місце.

За словами Андрія Халецького, серпневий чемпіонат був дійсно важким. Суперники були сильними, усі призери різноманітних міжнародних турнірів та змагань в Україні. Він провів чотири бої з спортсменами з Хмельницького, Івано-Франківська, Львову та Києва.

Зокрема, боксер отримав путівку до Ірландії, де на міжнародному ринзі буде відстоювати честь України. Тренер у свою чергу каже, що вони мають плани замахнутися на Олімпіаду у 2020-му році.

Нагадаємо, що боксерки з Дніпропетровщини привезли дві «бронзи» з чемпіонату Європи.

Автор: Ольга АНДРОСОВА