Дніпровський ресторан оштрафували на 223 тис грн за нелегальне використання музики

logo

Дніпровський ресторан оштрафували на 223 тис грн за нелегальне використання музики

Нелегальне використання хіта Green Day «Basket Case» обійшлося дніпровському ресторану «Стейкерс» більше ніж у 223 тисяч гривень. Власник ресторану не зміг навести доказів легального використання музики – отримання дозволу та сплати роялті. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Української ліги авторських і суміжних прав.

У популярному ресторані, розташованому за адресою вул. Андрія Фабра, 2, представник партнерської організації провів відеофіксацію нелегального використання музики. Зокрема, він зафіксував публічне виконання відомого хіта «Basket Case» гурту Green Day.

На підставі відеофіксації до ФОП Сливної Ірини подали судовий позов в інтересах ТОВ «Ворнер Мьюзік Україна» – правовласника, який представляє права гурту Green Day на території України.

Суд першої інстанції встановив, що використання відповідачем спірного музичного твору відбулося без дозволу та сплати авторської винагороди. Доказів набуття відповідач права на використання музичного твору у приміщенні ресторану не навів. Крім того, відповідач не з`явився на жодне судове засідання. Суд апеляційної інстанції також підтвердив правомірність винесеного рішення.

Грошова компенсація за порушення майнових авторських прав буде стягнута найближчим часом.

Раніше повідомлялося, що за піратський онлайн-кінотеатр дніпрянину загрожує шість років тюрми.

Автор: Домінік ФРАНКО