Дніпровський мандрівник завершив одиночну експедицію на каяку

logo
211041_dniprovskij_mandrivnik_zavershiv_odinochn.jpeg


Мандрівник із Дніпра Сергій Гордієнко закінчив одиночну експедицію на каяку «Міст співдружності», подолавши 4,5 тисячі кілометрів Чорним морем.

Про це повідомила його прес-секретар Оксана Олейникова у Facebook.

«Спасибі всім, хто вболівав за Сергія. Експедиція завершена благополучно. Грузинська сторона — і прикордонники, і муніципалітет Батумі прекрасно зустріли. Навіть зняли квартиру, щоб він міг залишитися на кілька днів відпочити і провести зустрічі в вузах і прес-конференцію для ЗМІ. У п’ятницю Сергій відправиться в Одесу, а потім додому. Чекаємо його», — написала Олейникова.

Сергій Гордієнко — професійний мандрівник, спеціаліст з екстремального одиночного виживання, історик-дослідник, міграціолог, етнограф, мандруючий філософ, письменник.

Є дійсним членом Українського географічного товариства і почесним членом Національного географічного товариства США, доцентом Київського університету туризму, економіки і права.

Читайте також: Грузинський веломандрівник Нодар Берідзе відвідав Київ

За період своєї науково-професійної діяльності Гордієнко двічі (1995, 1998 рр.) досягав Північного полюсу у складі експедиційної групи «Арктика», першим в історії України встановив Державний прапор на Північному полюсі. Чоловік подорожує майже усе своє життя. Географія його мандрівок охоплює весь світ. За результатами експедицій, в яких він брав участь, було написано 18 статей та три книги, присвячені техніці та психології виживання.

Експедиція «Міст співдружності» розпочалася 26 червня, вона включала сплав річкою Дніпро, каботажне плавання Чорним морем. Маршрут проходив уздовж чорноморського узбережжя України, Румунії, Болгарії та Туреччини. Кінцевою точкою стало грузинське місто Батумі.


А поделиться?