<>

Дніпровських школярів запрошують на масштабний науково-культурний фестиваль «ZIRKA»

Дніпровських школярів запрошують на масштабний науково-культурний фестиваль "ZIRKA"

Протягом 13-19 листопада у Дніпрі вже втретє вібудеться масштабний науково-культурний фестиваль «ZIRKA», який вже можна назвати міжнародним. Головна мета тижневого свята — показати потенціал нашого міста у різноманітних сферах та привернути увагу молодого покоління до точних наук. Про це сьогодні, 1 листопада, під час прес-конференції повідомили організатори фестивалю, повідомляє Дніпроград.

«Наша ідея полягає у тому, аби позиціонувати Дніпро як великий науково-культурний центр. В нашому місті є усі можливості аби показувати дітям наші досягнення та стимулювати їх вивчати точні науки та продовжувати славу космічної столиці України», — зазначила Ніка Рудакова, співзасновник ГО Об’єднання підтримки талантів ZIRKA.

Фестиваль проходитиме у тісній співпраці із науковцями КБ » Південне» та декількома ВНЗ міста. На кожен день фестивалю передбачена окрема програма — як наукова, так і культурна. Учасники фестивалю познайомляться із конструкторами космічних апаратів, відвідають планетарій, побачать виступи молодих талантів тощо.

Родзинкою фестивалю «ZIRKA» стане науковий перформанс хіміків 17 листопада, який відбуватиметься у приміщені Хіміко-технологічного університету. На кожному поверсі будівлі знаходитиметься окрема локації, на яких науковці будуть демонструвати експерименти із хімічними речовинами, проводитимуть майстер-класи та покажуть різноманітні прилади.

Як зазначають організатори, цей науковий перформанс має показати дітям, що наука це не тільки сухі формули, а і видовищні експерименти. Окрім цього, учасникт зможуть одночасно насолодитися художніми виступами конкурсантів із декількох країн світу.

Гала-концерт відбудеться 19 листопада. Під час нього визначать переможця фестивалю, на якого чекає цінний подарунок.

Автор: Антон МОРОЗ

Читайте также: