Дніпровські спортсмени вибороли 16 медалей на чемпіонаті України з трейл-орієнтування

image

Дніпровські спортсмени – вихованці міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи – вибороли 16 медалей на чемпіонаті України з трейл-орієнтування. Про це повідомили в пресслужбі мерії Дніпра.

У цьому виді спортивного орієнтування можуть брати участь спортсмени з особливими потребами.

Спортсмени Дніпра привезли 12 золотих та 8 срібних медалей.

Загалом 15 представників школи боролися за головні призи чемпіонату разом зі спортсменами з 6 областей країни.

Що відомо

Міжнародна назва – Trail Orienteering (TrailO, також PreO, стара назва – «орієнтування по стежках») – вид орієнтування, що полягає в точній інтерпретації ситуації на місцевості за допомогою карти. Учасники за контрольний час долають дистанцію, що складається з пунктів, на кожному з яких в межах видимості розташовуються кілька призм (прапорів). Учасники повинні визначити і зафіксувати, яка з цих призм (прапорів) на місцевості відповідає точці позначеній на карті і заданій легендою (можливо і ніяка). При цьому на карті можуть бути навмисно упущені деякі наявні на місцевості орієнтири. Спортсмен може за своїм вибором стартувати або пішки (бігом) або на велосипеді, або на одномісному візку, що приводиться в рух руками або електромотором.
Чемпіонати світу з точного орієнтування (World Trail Orienteering Championships – WTOC) проводяться з 2004 року. Змагання спочатку проводяться на класичній дистанції (раніше «TrailO», тепер «PreO»). З 2013 року в програму Чемпіонату світу включена дисципліна «Спринт».