Дніпровські дзюдоїсти – серед кращих в Європі

Артем Плієв та Федір Панько у різних вагових категоріях здобули бронзу на Кубку Європи. За перемогу вони боролися із молодими спортсменами з 26 країн. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Артем Плієв став бронзовим призером у вазі до 66 кг. На шляху до нагороди він достроково завершив зустрічі з бельгійцем Симоном Скохьером і португальцем Мігелем Піско. У чвертьфіналі переміг голландця Роя Шиппера, а у півфіналі поступився супернику з Боснії та Герцеговини Петару Задро. Бронзову медаль Артем розіграв з литовцем Едгарасом Лізунасом.

Федір Панько здобув бронзову медаль у вазі більше 100 кг. У першій сутичці він переміг литовця Алекса Молодецьке. У півфіналі дніпрянин поступився торішньому Чемпіону Азії серед юніорів японцеві Хьога Ота. В поєдинку за 3 місце зійшовся з українцем Леонідом Гасюком і виграв у нього.

Кубок Європи з дзюдо серед юніорок, юніорів та спортсменів не старше 21 року приймало польське місто Гдиня. До змагань долучилися спортсмени з 26 країн. Серед них були й австралійці та японці.