Дніпровське товариство політв’язнів та репресованих вшанувало пам’ять В’ячеслава Чорновола

logo

Дніпровське товариство політв'язнів та репресованих вшанувало пам'ять В'ячеслава Чорновола

23 і 24 грудня представники Дніпровського товариства політв’язнів і репресованих разом із членами Проводу і Координаційної ради Всеукраїнського ТПВіР вшанували пам’ять видатного українського дисидента та політичного діяча В’ячеслава Чорновола. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Іван Дремлюга, голова Дніпровського товариства політв’язнів і репресованих, передає Дніпроград.

Пам’ятні заходи відбулися під час засідання Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих.

«Спочатку в музеї шістдесятництва відбувся пам’ятний вечір, присвячений 80-літтю незабутнього п. Вячеслава, потім, наступного дня ми організовано провідали могилу трагічно загиблого Героя України, і насамкінець в тому ж таки музеї було проведено круглий стіл з промовистою назвою “ГЕТЬ — ВІД МОСКВИ! Нам було приємно поспілкуватись з такими відомими постатями дисидентського руху як Олесь Шевченко, Микола Горбаль, Василь Овсієнко, Йосип Зігельс, Олександр Веремій та іншими політичними і культурними діячами, які в своїх промовах згадували про життя і діяльність непересічного В’ячеслава Чорновола і про те, як політиків такого масштабу і такого морального гарту бракує в нас час», — повідомив Іван Дремлюга.

Нагадаємо, раніше члени Дніпровського товариства політичних в’язнів та репресованих взяли участь у вшануванні пам’яті загиблих під час Голодомору.

Автор: Антон МОРОЗ