<>

Дніпровська міськрада шукає нового директора парку Шевченка

Дніпровська міськрада шукає нового директора парку Шевченка

9 січня у Дніпрі міська рада оголосила конкурс на посаду директора Комунального закладу культури «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на розпорядження міського голови Дніпра.

Загальними вимогами до кандидатів на цю посаду є: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Заявки від кандидатів приймаються 30 днів, починаючи з сьогоднішнього дня, 11 січня.

Кандидати до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу. Для включення до складу подається супровідний лист у довільній формі та протокол загальних зорів трудового колективу.

До складу комісії трудові колективи подають по три кандидатури,  громадські організації і міськрада Дніпра. Кандидатів від громадських визначить жеребкування. Якщо громадські організації не висунуть своїх кандидатів, то легітимною буде вважатися комісія в складі не менше, ніж 6 осіб.

Конкурс планують проводити публічно з відео- і аудіо фіксацією всіх засідань. Крім цього, на сайті міськради планують публікувати умови праці нового керівника, фінансовий звіт парку за минулий рік, дані про матеріальну базу рекреаційної зони, імена тих, хто подав заявки і прізвище переможця з умовами контракту.

Зараз парком керує в якості виконуючого обов’язки директора Юрій Усенко. На кінець 2017 року біля парку були борги перед податковою.

Нагадаймо, що жителі Дніпра прагнуть відновити парк імені Клюєва.

Автор: Ольга АНДРОСОВА

Читайте также: