Дніпровська міськрада поклала око на землю на набережній, яка належить оточеню нардепа Рибалки

logo
274971_dniprovska_miskrada_poklala_oko_na_zemlju.jpeg


Дніпровська міськрада поклала око на землю на набережній, яка належить оточеню нардепа Рибалки

Дніпровська міська рада протягом останньго  часу поклала око на декілька земельних ділянок, які розташовані на Набережній Перемоги. Якщо детально розглянути хто є власником цих ділянок, виявиться, що вони належать особам з орбіти народного депутата Сергія Рибалки. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Інформатор.Гроші.

У середині 2000-х років два майданчики на набережній були передані в оренду фірмі «Міській сад». Через декілька років судових та бюрократичних тяганин, право на оренду земельних ділянок перейшли до дочірніх компаній попередньго власника, а «Міский сад» — ліквідували. Ділянки залишаються в їхньому розпоряджені до 2025 року. Втім, міськрада вирішила виправити цю ситуацію та повернути землю у власність міста.

У квітні цього року суддя Бабушкінського райсуду Ігор Литвиненко наклав арешт на ділянки, але в травні рішення було скасоване. Друга спроба накласти арешт була в червні, але суддя Індустріального райсуду Лариса Бельченко клопотання прокуратури не підтримала. На суді представники фірм-власників заявили, що справно платять за оренду більше восьми років і лише зараз до них виникли претензії з боку міськради.

Наразі представники Дніпровської міської ради подали скаргу в Господарський суд і очікують його рішення.

Зазначається, що серед засновників фірми «Міський сад», з якої і почалася історія оренди, були мати і сестра нардепа Сергія Рибалки — Євгенія Рибалка та Ольга Кривохатько.

У свою чергу, засновник нової фірми-власниці «АТЛАНТ-2009» Ольга Вишницька може бути родичкою Сергію Вишницькому, який займається торгівлею в бізнесі нардепа.

Автор: Ірина ЛОГУШ


А поделиться?Читайте также: