Дніпровська міська рада закупила смарт-дерева із прожекторами та WI-FI

logo
202902_dniprovska_miska_rada_zakupila_smart_dere.jpeg


Дніпровська міська рада закупила смарт-дерева із прожекторами та WI-FI

Дніпровська міська рада провела тендера на закупівлю трьох смарт-дерев, які будуть роздавати безкоштовний WI-FI та прикрашати вулці Дніпра спеціальними освітленням. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт електронних закупівель Prozorro.

Багатофункціональне обладнання зовнішнього освітлення у кількості трьох одиниць має надійти до міста до 29 грудня цього року. Разом із подальшою установкою вартість тендеру складає трохи більше 3,7 млн грн. Переможцем тендеру стало товариство із обмеженою відповідальністю «Атлантіс». Використовувати WI-FI, який буде роздавати одне смарт-дерево, зможуть одночасно 30-50 користувачів. Висота одного смарт-дерева складає 5,7 м.

Антивандальні ліхтарі з Wi-Fi-роутером матимуть також USB-роз’єми для підзарядки гаджетів, акустичну систему, датчики вуглекислого газу, температури і вологості, відео-проекторои, LED-екран, кнопку виклику поліції, комп’ютер обслуговування, систему відеонагляду, лічильник електроенергії, інтерактивну сенсорну панель і таким програмним забезпеченням:

браузер,
карта міста (Google maps),
афіша кінотеатрів і театрів,
фото-сервіс із можливістю завантаження в додаток Instagram,
можливість друкування фото з написом,
сервіс оцінки товарів і послуг за допомогою смайлів,
сервіс маркетингових опитувань про якість продуктів, споживчих вподобань,
новини з міського інформаційного сайту,
інформація про міський транспорт,
можливість голосового дзвінка до екстрених служб 101,103 через GSM-модуль 

Нагадаємо, що раніше планувалося встановити ці смарт-дерева біля ресторану «Горець» по вул. Січеславська Набережна, напроти ТЦ «Європа» на Європейському бульварі та біля фонтану на набережній по вул. Маршала Малиновського.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?Читайте также: