Дніпровська філія Суспільного отримала техніку для виїзних прямих трансляцій

logo

Дніпровська філія Суспільного отримала техніку для виїзних прямих трансляційДніпровська філія Суспільного отримала техніку для виїзних прямих трансляцій

Тепер журналісти зможуть включатися у власний ефір та ефір програм, що виробляються в центральній дирекції чи в інших філіях.

Команда Дніпровської філії Суспільного мовлення отримала повний комплект техніки для виїзних прямих трансляцій у межах проєкту «Комплексна технічна модернізація АТ «НСТУ»» від  Посольства США.

Нове обладнання дозволить здійснювати прямі включення та трансляції з місця подій, йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

За словами технічного директора Суспільного мовника Юрія Бойчука, нова техніка підвищить спроможність самої філії й компанії загалом. «Пристрої дають можливість Дніпровській філії включатися у власний ефір та ефір програм, що виробляються в центральній дирекції і в програми, які виробляються в інших філіях», — розповів він.

Продюсер Дніпровської філії Суспільного Влад Зінкевич зазначив, що нова техніка покращить якість та оперативність доставляння контенту.

Він зазначив, що у ніч з 18 на 19 вересня від команди «UA: Дніпро» запланована трансляція для всіх регіонів, де будуть застосовувати нове обладнання і технології.

«Цей технопарк значно підсилить команду новин, адже, як показав досвід кількох крайніх тижнів, у будь-який час, у будь-який момент може відбутися сенсаційна подія, яка потребуватиме оперативного включення з місця подій. Тепер ми це зможемо робити значно якісніше», – поділився він.

Нагадаємо, станом на липень 2020 року вісім регіональних філій мали технічну можливість проводити прямі включення.