Дніпропетровщина: знімальна група ГО «Стоп корупції» заявляє про перешкоджання роботі невідомими

logo

image

На Дніпропетровщині невідомі перешкоджали роботі знімальної групи громадської організації «Стоп корупції» та забрали їхні особисті речі. За словами представника організації Максима Томілова, 14 жовтня вони приїхали в селище Грушевато-Криничне провести журналістське розслідування.

За його інформацією, місцевий підприємець та депутат обласної ради Володимир Рой перекрив їм шлях. Пізніше, за словами Максима Томілова, на місце під’їхала група невідомих, які забрали їхні речі.

«Троє невідомих осіб у балаклавах, тактичному одязі відразу на нас напали. Сказали віддати всі речі, забрали два мобільних телефони, відеокамеру, особисті речі оператора, посвідчення, документи, гроші», – розповів Томілов.

Поліція відкрила кримінальне провадження за перешкоджання журналістській діяльності, але громадські діячі вимагають перекваліфікувати справу у напад на журналіста, розповів Максим Томілов.

У свою чергу, депутат облради Володимир Рой розповів, що він також написав заяву до поліції щодо проникнення в його помешкання представників ”Стоп корупції”. До невідомих, котрі забрали речі громадських діячів, говорить, стосунку не має.

«Свято, 14 жовтня. Ми відпочиваємо у себе вдома. Вони запустили дрон зверху і лізуть через паркан. Що мені робити? На них що, написано, що вони журналісти? З’явилися якісь люди в балаклавах, і починається ця комедія. Я відразу зрозумів, що це провокація. Це все зроблено ними, цими журналістами», – розповів Володимир Рой.

На 16 жовтня в столичному пресцентрі «СтопКору» анонсована пресконференція з приводу інциденту на Дніпропетровщині.