Дніпропетровський університет внутрішніх справ сховав ціну будівництва нового корпусу

logo

Новий корпус одного з провідних у регіоні університетів внутрішніх справ мають збудувати майже за 159 мільйонів гривень. Однак, конкретні ціни на послуги і матеріали та підсумковий кошторис не опубліковані.

Підсумкові відомості ресурсів і кошториси не опубліковані. Це не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання із ринковою вартістю, йдеться у публікації «Наших грошей». 

Дізнайтеся Хто і як захищатиме викривачів корупції: деталі законопроєкту

 Відповідно, наразі неможливо перевірити, чи завищквали вартість матеріалів, аби на цьому «підзаробити».

Хто виграв тендер

За даними з Prozzoro, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ 15 травня замовив будівництво Товариству з обмеженою відповідальністю «Партнер-Груп Лтд». Будівництво нового корпусу, за результатами тендеру, за адресою проспект Гагаріна, 26 мають збудувати за 157, 93 мільйонів гривень. 

Ціна угоди лише на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 160,43 мільйони гривень. Єдиним конкурентом переможця було дніпровське підприємство «Акваенерго-Буд» Олександра Денисова зі статутним капіталом 1 100 гривень. Як зазначають журналісти, ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Створена в 2009 році запорізька «Партнер-Груп Лтд» належить Олександру Кайшеву та Ігорю Воронову. Разом із Кайшевим зареєстрована Наіля Кайшева, яка є співзасновником КС «Перша будощадкаса «Рассвет» (припиняється), а раніше була бухгалтером «Житлосервіс «Рассвет» Олени Сабашук, дружини колишнього нардепа від Блоку Петра Порошенка Петра Сабашука.

З 2016 року фірма-переможець отримала дрібних підрядів на 2,96 мільйони гривень.

Наявність досвіду фірма підтвердила трьома аналогічними договорами: за 2013 рік із ПАТ «Запоріжтрансформатор» про реконструкцію спортивних споруд Палацу спорту і з ПрАТ «Запоріжкокс» про ремонт корпусів.

Що відомо про цей університет? Заклад заснований ще за Брєжнєва у 1966 році. Тоді це була Дніпропетровська спеціальна середня школа міліції МВС СРСР. В 1992 вона була реорганізована в Дніпропетровське училище міліції МВС України, у 1997 перетворено у вищий навчальний заклад – Дніпропетровський юридичний інститут МВС України.

В 2001-му на базі інституту створено Юридичну академію МВС України, яку в 2005 було реорганізовано в Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

У 2016 році Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ визнано кращим навчальним закладом регіону в галузі права.

Де розташовується Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ