Дніпропетровський окружний адміністративний суд повідомив, як наразі працює

logo

Дніпропетровський окружний адміністративний суд повідомив, що продовжує здійснювати правосуддя в межах повноважень, відповідно до своєї юрисдикції та в спосіб, визначений Конституцією України та законами України в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України № 64/2022 від 24 лютого 2022 року «Про введення воєнного стану в Україні», водночас судді та працівники апарату суду працюють у віддаленому режимі. Про це йдеться у пресслужбі суду.

«У період воєнного стану Дніпропетровський окружний адміністративний суд нажаль не може забезпечити безпеку учасників судового розгляду, тому прохання до всіх учасників судового процесу не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

Про наступний час судових засідань у справах, які зняті з розгляду сторін буде повідомлено додатково у встановленому законом порядку.

Прохання надсилати документи на офіційну електронну адресу суду.

ЗВЕРТАЄМО ОСОБЛИВУ УВАГУ!

Що у разі пропуску строків звернення до суду, що пов’язано із даною ситуацією, такі строки обов’язково будуть поновлені при скасуванні Воєнного стану та відновлення діяльності Державних органів влади у звичайному режимі. Дякуємо за розуміння.

Слава Збройним Силам України, Слава Захисникам та Захисницям!!!

Все буде Україна! Слава Україні!», — сказано у повідомленні.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook, Viber та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.