Дніпропетровські спортсмени виграли три медалі на Всеукраїнському турнірі з рукопашного бою

ДНІПРО. 17 листопада. УНН-Центр. У Києві відбувся Всеукраїнський турнір з рукопашного бою серед юнаків, присвячений пам’яті воїнів, загиблих в АТО, на якому дніпропетровській спортсмени здобули три нагороди. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі міської ради.

Срібну медаль в турнірі у ваговій категорії 45 кг привіз додому Данило Афонін. Третє місце у ваговій категорії 65 кг посів Арсеній Пихтін, а в категорії 35 кг бронзовим призером став Павло Хміль.

У змаганнях у складі збірної команди Дніпропетровської області взяли участь 12 учнів дитячо-юнацької спортивної школи “Динамо” міської ради Дніпра.

Нагадаємо, кам’янські важкоатлети здобули 13 нагород на обласних змаганнях у Дніпрі.