Дніпропетровська область залишиться без світла (Адреси)

logo

Сьогодні, 14 листопада, у Дніпропетровській області у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт буде відсутня електроенергія. Про це повідомляють у прес-службі ДТЕК «Дніпровські електромережі».

Світла не буде за наступними адресами:

м. Кривий Ріг:вул. Акопяна, Блока, Атлантична, Інгульська, Гаріна, Берлінська, Весняна, Дніпровське шосе, Л. Бородича, Дунайська, Сергія Колачевського, Курильська, Оршинська, Юона, Павлодарського, Спартака, Сурікова, Тимірязєва, Шахтарська, Миргородська, Жовторіченська, Сумська, Ризька, Талінська, Квітова, Мирівська, Недайводська, Брестська, Пухова,Орієнтовно з 8:00 до 17:00.

Дніпровський районм. Підгородне: вул. Джерельна, Першотравнева, Поштова, пров. Першотравневий, 2-й Широкий, с-т Пластік, с-т Черешня.смт Слобожанське: вул. Авіаторів, Меліоративна.Частково у с. Братське, Самарівка, Пашена Балка, Миколаївка, Дніпровське, Волоське, Старі Кодаки, Ракшивка, Балівка, ПартизанськеОрієнтовно з 9:00 до 17:00.

Межевський районсмт Межова: вул. Мальовнича, Польова, Соборна.Частково у с. Андронівка, Слов’янка.Орієнтовно з 9:00 до 17:00.

Нікопольський районм. Нікополь: вул. 50 років НЗФ, Ізмаїльська, Бориса Мозолевського, Василя Стуса, Володимира Ємця. Козацька, Миргородська, Раїси Кириченко, Сімферопольська, Софії Перовської, Станіславського, Таганрозька.м. Покров: вул. Калинова, пров. Тихий.Частково у с. Веселе, Капулівка, Червоногригорівка.Орієнтовно з 9:00 до 17:00.

Павлоградський районЧастково у с. Новов’язівське, Чернявщина.Орієнтовно з 9:00 до 17:00.

Синельниківський районм. Синельникове: вул. Козацька, Остапа Вишні, Свєтлова.Частково у с. Водяне, Зелене, Заяче, Козачий Гай, Романівка, Шахтарське.Орієнтовно з 9:00 до 17:00.

Солонянський районсмт Солоне: вул. Задернюка, Строменка.Частково у с. Долинське, Петриківка, Письмечеве, Стародніпровське, Тихе.Орієнтовно з 9:00 до 17:00.

Софіїфський районЧастково у с. Зелений Гай, Мар’є-Дмитрівка, Сергіївка.Орієнтовно з 8:00 до 17:00.

Томаківський район:Частково у с. Веселий Яр, Зелений Гай, Краснопіль, Новокраснопіль, Тарасівка.Орієнтовно з 9:00 до 17:00.

Поделиться ссылкой: