Дніпропетровщина прийняла Міжрегіональний молодіжний форум

logo

У форумі приймали участь також громадські організації, міжнародні партнери. Учасники – із Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей.

Про це повідомили в ОВА.

Серед гостей зустрічі – заступник міністра молоді та спорту України Владислав Яцук.

«Основна задача форуму – об’єднати молодь з найбільш наближених до фронту областей. Фактично напрацьовуємо національну стратегію громадянської ідентичності. Іважливу роль у ній займають саме активні хлопці та дівчата», – наголосив Владислав Яцук. 

Темою форуму обрали партнерство: між молоддю, державою, громадянським суспільством, іноземними донорами.

«Сьогодні завдяки Силам оборони ми можемо проводити такі заходи. Для молоді це гарна нагода напрацювати важливі проєкти. Й далі втілювати на місцях у своїх громадах, – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай. –Іноземні партнери надають грантову підтримку. Але, щоб їх залучити, повинні бути якісні та цікаві ініціативи». 

Заступник очільника області акцентувала, що зараз молодіжний рух набирає обертів. Зокрема, хлопці та дівчата з Дніпропетровщини – лідери України за кількістю поданих проєктів на Всеукраїнський конкурс кращих практик.

Першийзаступник голови президії Молодіжної ради при Дніпропетровській ОВА Вадим Байдак вважає, що форум вийшов масштабний.

Цікаві дискусійні панелі, жвавий діалог. А після обговорення плідно попрацювали робочі групи. Команди генерували ідеї та плани на наступний рік.

«Крутий майданчик для нового покоління, яке в останні роки зіштовхнулось з дуже складними викликами. Цим юним хлопцям та дівчатам відбудовувати своє щастя в Україні. Потрібно вжена цьому етапі залучати молодь до політичних процесів, вивчати їхні потреби», – сказав засновник одного з благодійних фондів Олексій Савчук. 

Діана з Кривого Рогу зізналась, прийшла на форум за досвідом, натхненням, новими знайомствами. Дівчина працює в благодійній організації менеджеркою дитячих та молодіжних проєктів.

«Ми були перші в країні, хто запустив пілотний проєкт «Соціальна няня». Серед завдань команди – супровіддітей, які захворіли на туберкульоз. Далі вже інші українські міста почали переймати наш досвід», – розповіла Діана. 

Організатори міжрегіонального форуму – Молодіжна рада при ОВА,  Дніпропетровська обласна військова адміністрація та фонд ЮНІСЕФ за підтримки Міністерства молоді та спорту України.