Дніпро: зафіксовано виборця, який фотографував бюлетень

logo

image

На одній з виборчих дільниць у Дніпрі виборець фотографував свій бюлетень. Про це повідомили в пресслужбі ГМ «Опора».

За даними «Опори», на виборчій дільниці №121113 у школі №48 (м. Дніпро) спостерігачі помітили, що виборець фотографує свій бюлетень у кабінці для голосування.

«На це звернули увагу поліцейського, який переглянув телефон чоловіка та впевнився, що в кабінці було зроблене фото. Після того були викликані чергові поліцейські, які взяли пояснення щодо інциденту», — мовиться в повідомленні.

Що відомо

22 листопада в Україні відбувається другий тур виборів міського голови в 11 містах 9 регіонів. За даними Комітету виборців України, в голосуванні має взяти участь 2 млн людей. На Дніпропетровщині голосування відбудеться на 483 виборчих дільницях Дніпра та Нікополя. Охорону громадського порядку, за інформацією з обласної поліції, здійснюють близько 3 тисяч силовиків.
У другому турі виборів мера в Дніпрі змагаються кандидат від партії «Пропозиція» Борис Філатов (у першому турі він набрав 46,4% голосів виборців) та кандидат від партії «Громадська сила» Загід Краснов (за нього в першому турі проголосувало 13,5% виборців).
22 листопада відбудеться також повторне голосування і в місті Нікополь. Кандидати — від партії «За майбутнє» Олександр Саюк, який набрав у першому турі 21,86% голосів, та кандидат від «Слуги народу» Руслан Олійник із попереднім результатом 17,85%.

Як відбувається другий тур виборів мера Дніпра. Текстова трансляція