«Дніпро» вперше у сезоні переміг «Сталь»

КИЇВ. 20 травня. УНН. У другому поєдинку змагального дня в рамках 30-го туру Ліги Парі-Матч кам’янська “Сталь” приймала “Дніпро” у протистоянні Групи вильоту, передає УНН з посиланням на сайт “Сталі”.

На початку матчу активніше виглядали дніпряни. Перша ж атака гостей була досить небезпечною і привела до кутового, після подачі якого на поле довелося вибігати лікарям обох команд — болісно зіткнулися Карасюк і Лопиренок. А на 8-й хвилині кам’янчани обрізалися в центрі поля, і “Дніпро” провів гостру контратаку, в результаті якої Довбик вискакував на побачення з Паньківим під гострим кутом, і пробив в дальній кут неточно.

У середині тайму кам’янчани вже могли і відкрити рахунок — подача зі штрафного Васіна завершилася ударом головою Шабанова, але м’яч пройшов поруч зі стійкою. “Дніпро” перед самою перервою своїм моментом скористався — Баланюку вдалося відірватися від опікунів, і перекинути м’яч через Паньківа.

Кам’янчани тиснули у другій половині протистояння. Після чергового кутового біля воріт гостей вдало на ногу м’яч зловив Карасюк, після чого “Дніпро” врятувала поперечина. Тільки в середині тайму гості зуміли провести свою першу гостру атаку після перерви — Баланюк прорвався по лівому флангу і знайшов передачею від лицьової лінії до лінії штрафної Влада, але румунський легіонер дніпрян затягнув з ударом, втративши можливість збільшити рахунок.

На 74-й хвилині мав забивати Карікарі. Сталевари провели багатоходову атаку, в результаті чого ганець вискочив один на один з Луніним, але його удар відбила стійка.

Таким чином після трьох нічиїх у попередніх зустрічах сезону зі “Сталлю” дніпряни на “Метеорі” обіграли кам’янчан 1:0.

Зауважимо, що у турнірній таблиці “Сталь” продовжує перебувати на чолі Групи вильоту — 7-ме місце і 37 очок. “Дніпро” залишився 11-м з 22 очками і до 2-х пунктів скоротив відставання від “Карпат”.