Дніпро: Школам бракує медиків

logo

Десятки лікарів-педіатрів і медсестер потрібні для роботи в закладах загальної середньої освіти обласного центру. Незважаючи на те, що школи отримали необхідну ліцензію на медичну практику, як того вимагає наказ Міністерства освіти і науки, співробітників поки що бракує.

Ліцензію встигли отримати 142 із 154 шкіл міста. 116 закладів повністю забезпечені медпрацівниками і фінансуються за рахунок муніципальної скарбниці. В 38 школах досі є 40 вакантних посад, з них 33 — медичні сестри й сім лікарів-педіатрів.

«Нині адміністрації шкіл шукають охочих. Запрошуємо людей з медичною освітою і правом на ведення практики», — зазначає заступник міського голови Андрій Бабський (на знімку).

Нагадаємо, що за вищезгаданим наказом, у школах мають бути медпрацівники, а заклади спершу повинні отримати ліцензію на медичну практику. До 1 січня минулого року в штатному розкладі шкіл не було посад медичних працівників. Їх обслуговували співробітники Центрів первинної медико-санітарної допомоги, котрі надавали лише первинну допомогу і отримували зарплату з міського бюджету. З початком медичної реформи первинної ланки ситуація змінилася.

Ігор ТЬОМІН.

Фото з відкритих джерел.