Дніпро отримає трамвайні вагони з панорамним дахом (фото)

logo

Дніпро отримає трамвайні вагони з панорамним дахом (фото)

06/06/20242 Mins Read | 192

У Дніпрі відбулася важлива подія! Місто отримає всі 26 трамвайних вагонів. На завантаженні кінцевої партії із 9 одиниць в Лейпцигу. Про це повідомляє ДніпроРегіон з посиланням на заступника міського голови Ігоря Маковцева. Він розповів, що був присутній особисто на цьому заході.

З цим німецьким містом ми активно співпрацюємо протягом останніх років – з 2019-го отримали 50 вживаних вагонів. Наприкінці минулого року Лейпциг знову звернувся до Дніпра з пропозицією передати трамвайні вагони за символічну вартість. Фактично їх подарували нашому місту.

Дуже дякуємо за допомогу та підтримку нашим партнерам з Німеччини. Та особисто – заступнику міського голови Лейпцига Ульріху Горнінгу ,головіЛейпцизького транспортного підприємства Рональду Юрсу та Єнсу Штробелю-керівнику управління рухомого складу. Зустрілися з колегами проговорили про можливість подальшої співпраці і не тільки в транспортній сфері.

Вже17 вагонів отримали у гарному стані. До нас вони прибувають із заміненою на сучасну та енергоощадну системою керування (тепер споживають на 30% менше електроенергії), модернізованими салонами та освітленням. Залишається лише замінити візки вагонів під наш стандартширини колії (1524 мм замість 1435 мм), чим вже займаються майстри КП «Дніпровський електротранспорт».

На останню партію чекаємо протягом тижня. Уже до кінця року ці 26 вагонів вийдуть на колії Дніпра, замінивши частину морально та технічно застарілих трамваїв радянських часів.

І ще приємна новина, два вагони будуть мати так званий панорамний дах і можуть використовуватися для оглядових екскурсій.

Возможно, это изображение 5 человек, поезд, железная дорога и текст

Возможно, это изображение 1 человек, вагонетка, поезд, железная дорога и текст

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів

Рейтинг статті

Раніше ми писали:У Дніпрі кози перекрили рух трамваюУ Павлограді невідомі отруїли каштани (відео)«Дякуємо за допомогу»: бійці різних бригад записали відгуки на техніку від Дніпра (відео) 

Приєднуйтесь також до Дніпро Регіон у Google News. Слідкуйте за свіжими новинами! Приєднатися

Дивіться ще