Дніпро – найбільший хаб з порятунку поранених військових

logo

02.11.2023 вогонь,Дніпро, досвід, життя, захисники, кінцівки, лікарні,осколки, поранення, порядунок, фронт

Дніпро залишається найбільшим хабом з порятунку поранених військових. У міських лікарнях щоденно проводять безлічскладних операцій, аби зберегти життя та здоров’я наших захисників. Найчастіше, кажуть лікарі, бійці зазнають вогнепальних осколкових поранень різної ступені важкості. Повідомляють у Дніпровській міській раді.

«За останні тижні ситуація особливо не змінилась. Бійці надходять з різноманітними вогнепальними осколковими пораненнями. Це травми верхніх, нижніхкінцівок, грудної частини, черевної порожнини. Навантаження на лікарів велике. Мінімум 2-3 операції на добу. Часто ми затримуємось після кінця робочого дня», – зазначив хірург Вадим.

Один з пацієнтів відділення – військовий психолог Андрій. Чоловіку 38 років. Травму отримав більше ніж місяць тому на Донецькому напрямку. Спочатку дістав забій, потім утворилася міжм’язова гематома. Каже, чи не щодня питає лікарів, коли виписка – жадає якнайшвидше повернутися до побратимів на фронт.

«На фронті я відповідав за морально-психологічне забезпечення. Це робота з особовим складом. Тож зараз мені трохи дивно проходити реабілітацію. Я завжди був людиною, яка працює з ветеранами, що повертаються додому, або з військовослужбовцями під час несення служби. Щоб інші реабілітовували мене – це незвичний для мене досвід. Хочу скоріше до хлопців, туди.Навіть, якщо мене після лікування відправлять у відпустку на 30 днів, то я все одно поїду до своїх на фронт», – поділився військовослужбовець Андрій.