Дніпро має перспективи стати новим Амстердамом або Швейцарією

logo

Дніпро має перспективи стати новим Амстердамом або Швейцарією

Учора, 24 листопада, в інноваційному центрі «Spaсe Hub» громадський актив разом із представниками міської влади провели круглий стіл «Ребрендинг міста Дніпра». Про це повідомляє Дніпроград із місця подій. 

«Я тут аби поділитися практичним досвідом із брендингу території. Наша команда створила туристичний бренд України в 2013 році. Задля його створення необхідно врахувати минуле, теперішнє і майбутнє міста чи країни. Нам потрібно визначитися: яким бути місту та яке його майбутнє. Згодом створимо проекти, про які комунікуватимемо із містянами, інвесторами, владою», — зазначила представник творчої команди «ВікіСітіНоміка» Тетяна Жданова.

На заході фахівець провела інтерактивну лекцію, під час якої спілкувалася із активістами, залучала їх до мозгового штурму. Вона наголосила, що в Дніпрі необхідно виокремити відмінності від інших міст та окреслити його світове значення. Однієї реклами замало, проекти формують враження про місто.

«Нашим завданням є сформувати міське бренд-партнерство для того, аби ефективно популяризовувати Дніпро. Це має бути спільний результат. Ми повинні наповнити новим змістом наше місто, осучаснити та зробити зручним для кожного», — наголосив координатор напрямку туризму та ребрендингу в Агенстві розвитку Дніпра Ярослав Ярошенко.

Основними стратегічними концептами ідей заступника директора Інституту суспільних досліджень Володимира Панченка є:

Дніпро – «українська Швейцарія» — місце, де можна вкладати кошти, не зважаючи на загальну несприятливу ситуацію в Україні.
Сучасні промислові ландшафти – основа туристичних парків.
Дніпро – «український Амстердам» — місто з невисокою забудовою на березі ріки.
Технологічний туризм  — місце постійних подій – 50 тижнів/50 подій.
Дніпро – місто потужної єврейської громади.
Формування єдиного зображення на основі шарів історії.
Дніпро – фінансово-індустріальний і культурний центр Східної Європи.

«У нас є дві конкретні складові роботи: покращення іміджу та розвиток бізнес супроводження. Маємо зняти той закритий статус, що нависає над містом ще з радянської епохи. Не менш важливим етапом є подолання екологічних проблем», — додав Володимир Панченко

Протягом заходу провідні фахівці: архітектори, представники бізнесу, влади, — висловлювали свої зауваження та пропозиції.

Таким чином, заради популяризації бренда міста, необхідно переосмислювати всі його матеріальні та нематеріальні характеристики: імідж, візуальний образ, асоціації. Експерти наголосили, що цей довгий проект триватиме роками, однак «першу цеглину» вже покладено.

Автор: Аліна КРОПИВА