Дніпро: Діти відкрили свій магазин

logo

image

Вихованці дніпровського Центру підтримки дітей «Довіра» у Дніпрі разом із викладачами відкрили постійний онлайн-магазинчик.

І заробити для свого закладу, і влаштувати свято для себе — така можливість з’явилася у вихованців дніпровського Центру підтримки дітей «Довіра» у Дніпрі. Разом із викладачами вони відкрили постійний онлайн-магазинчик. І тепер фетр, ватяні диски, папір, деревину та багато іншого перетворюють на ходову сувенірну продукцію.

За словами директора центру Тетяни Науменко, ідея його створення з’явилася після участі в першому в місті ярмарку до дня Святого Миколая. Роботи дітей зацікавили жителів міста — їхні сувеніри розкупили за годину.

«І це не дивно, тому що наші діти, створюючи вироби, враховують інтереси людей. Уже в такому юному віці вони розуміють: щоб щось отримати, необхідно щось віддати. Завдяки своїм виробам вони вже зробили перший внесок у створення на території центру міні-футбольного поля», — розповіла вона.

Частину зароблених грошей діти витрачають на матеріали для наступних виробів. Не забувають і про створення свята для себе.

«Нам сподобалося, і надалі продовжуватимемо творити. На гроші, які ми заробили на ярмарку, купили собі солодощі й улаштували невеличке свято», — каже шестирічна вихованка закладу Мирослава.