«Дніпро-1» крупно поступився «Славії»

Сьогодні у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Лигі Європи дніпряни програли празькій «Славії» — 0:3.

Про це повідомляє СК «Дніпро-1».

IMG_ Перші хвилини дніпряни впевнено контролювали м’яч на дуже важкому газоні, але фактично перша спроба господарів провестиатаку завершилась взяттям воріт – Масопуст прострелив з правого флангу, і Штранц випереджаючі Сватка у дотик спрямовую м’яч у дальній кут. На 37-й хвилини Кінарейкін відбив удар Лінгра з близької відстані, а далі був розіграш кутового, після котрого Штранц замкнув скидання партнера на дальній стійці і оформив дубль – 2:0. Такий невтішний підсумок першого тайму. Тільки починаючі з 73-ї хвилини спортклубівцям вдалося перевести гру на чужу половину поля, а ще за кілька хвилин був і першийнапівмомент, коли заблокували удар Гуцуляка у карному майданчику. З іншого боку черга помилок в обороні після стандарту суперника призвели до третього голу у ворота дніпрян – норвежець Валлем відзначився першим дотиком до м’яча після виходу на заміну. Вже за рахунку 0:3 спортклубівці завдали перший повноцінний удар по воротах, але Лєднєву не вистачило влучності, а вже у компенсований арбітром час Ківінда завдав влучний удар головою, проте прямо у руки голкіперу. Також не був складним дляворотаря «Славії» і удар Лєднєва після розіграшу кутового. Останній удар у матчі завдав Кравцеь значно вище воріт разом із фінальним свистком. Отже, спортклубівці поступилися 0:3 у першій грі протистояння зі «Славією»,