Дніпрянин зрізав батареї і затопив сусідів окропом

logo
196234_dniprjanin_zrizav_batareji_i_zatopiv_susi.png


Дніпрянин зрізав батареї і затопив сусідів окропом

Зрізав батареї та залишив без тепла весь будинок. На вулиці Гладкова мешканець однієї з квартир здав на металобрухт радіатори. Коли у будинку дали опалення, кип’ятком залило три нижні поверхи. Через аварію без води залишився один стояк, а без опалення — весь будинок, а це 80 квартир. 

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «34 канал».

За словами мешканців, чоловік зловживає наркотиками. Він зачинився у квартирі й протягом 10 діб не пускав до себе сусідів, поліцію, комунальників та аварійну службу.

Після кількох годин переговорів, патрульній поліції вдалося вмовити чоловіка відчинити двері. Як з’ясувалося, він встановив нову систему опалення, а двері не відчиняв, тому що боявся своїх сусідів. 

Юристи радять, у подібних ситуаціях звертатися до балансоутримувача, житлосервісу чи ОСББ. Вони мають право самостійно увійти до квартири у разі аварії. 

Нагадаємо що 11 жовтня, під час 25-ї чергової сесії Дніпровської міськради депутати підтримали ініціативу очільника Дніпра Бориса Філатова «перекрити повітря» розкрадача комунального майна, зокрема, заборонити пункти прийому металобрухту.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?