Дніпрянин виборов срібло на Кубку Європи з дзюдо: як це було?

Минулого тижня, 10-11 березня, у хорватському місті Загреб було проведено Кубок Європи з дзюдо серед кадетів до 18-ти років, де дніпровський спортсмен Олег Вередиба виборов срібну медаль. Подробиці успіху повідомляє Дніпроград зі слів спортсмена та його тренера Юрія Пирога.

Збірна України завоювала три медалі, зокрема дві вибороли жителі Дніпра, а третю – київська спортсменка.

«Це був досить серйозний рівень змагань. У цьому Кубку Європи брали участь близько восьмиста спортсменів з 37-ми країн світу. На моїй пам’яті за кількостю учасників — це наймасштабніший Кубок серед кадетів за останні кілька років. Конкретно у ваговій категорії Олега брали участь більше шестидесяти осіб, у фіналі він програв білоруському спортсмену», — розповідає Юрій Пиріг.

Також тренер зазначив, що у перспективі у спортсмена ще череда Кубків Європи та інших серйозних змагань.

Олег Вередиба розповів, що ця перемога дала йому впевненості та досвіду для наступних змагань. Минулого змагання спортсмен виборов бронзу, а цього разу, як він зауважив, зробив крок вперед завдяки багатьом факторам, зокрема набуття сили та досвіду, які він отримує кожної боротьби.

Як раніше зазначалося, ніпрянин Микита Матлашевський став наймолодшим срібним призером Чемпіонату Європи з дзюдо серед юніорів.

Автор: Ольга АНДРОСОВА