Дніпряни зіграють в ігри «зі стажем»

logo

Завтра, 20 жовтня, у Дніпрі стартує виставка-майстер-клас «Настільні ігри». Вона буде відбуватись у другому залі музею «Машини Часу».

«Метою проекту є показ цікавих ретро настільних ігор, які існували у 80-х роках ХХ століття. Багато з них незрозумілі та взагалі невідомі більшості людей, особливо сучасному поколінню. На виставці можна буде не тільки подивитись, а й пограти в різноманітні логічні та розважальні ігри. Виставка буде цікава як молодшому, так і більш старшому поколінню», — розповідають організатори.

Також запланований майстер-клас — там розкажуть цікаві подробиці про настільні ігри, а також навчать грати у них. Матеріал, що експонується, буде складатись з великої музейної колекції різноманітних настільних ігор. Деякі з них будуть прикрашати полиці експозиції, а інші будуть задіяні у самому майстер-класі. Дніпряни матимуть змогу пограти у лото, шахи, квартет, мистецтво мислення, морський бій, боулінг та багато інших.

 «У ці ігри можуть грати не тільки діти, а й дорослі. Ми даємо змогу старшому поколінню зазирнути в минуле та згадати своє безтурботне дитинство, а також показати своїм дітям, чим вони займались в їхньому віці», — розповідає директор музею «Машини Часу» Михайло Прудніков.

Графік роботи Технічного музею «Машини Часу» у вихідні: з 10:00 до 19:00

Тел. для довідок: (092) 101-05-85, (056) 233-51-04

Поделиться ссылкой: