Дніпряни залишилися без інтернету провайдера «Фрегат»

logo

Дніпряни залишилися без інтернету провайдера "Фрегат"

Третю добу поспіль мешканці Дніпра, які користуються послугами провайдера «Фрегат», періодично залишаються без інтернету. При цьому сам провайдер інформацію про поломку та причини масштабного відключення повідомив на своїй сторінці у Facebook лише учора, 10 січня, передає Дніпроград.

Користувачі «Фрегата» зазначають, що за дві доби жодна техпідтримка — ані в соцмережах, ані телефоном, — не відповідала. В свою чергу, на офіційному сайті остання новина компанії опублікована у травні 2018 року.

У результаті вчора, близько 22:00, адміністрація провайдера у Facebook нарешті повідомила, що в даний момент наявні складнощі з сервером авторизації.

«На жаль, через велику кількість звернень, може бути недоступна техпідтримка. На телефонній лінії також черги. Ми просимо Вас утриматися від додаткових дзвінків і повідомлень в соцмережах, оскільки про проблему нам відомо», — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що без інтернету залишаються мешканці Лівобережжя, центральних районів, житлових масивів Тополя, Перемога, Червоний Камінь. 

Автор: Дарина ТВАРА