Дніпряни вкотре виходять на мітинг під міськраду проти підвищення вартості навчання у музичних школах

logo

Дніпряни вкотре виходять на мітинг під міськраду проти підвищення вартості навчання у музичних школах

Завтра, 24 жовтня, під Дніпровською міськрадою відбудеться черговий мітинг проти деструктивної діяльність чиновників, які попри обурення громади підвищили вартість навчання у школах естетичного виховання. Про це сьогодні, 23 жовтня, під час прес-конференції повідомили організатори акції протесту, передає Дніпроград.

За словами Оксани Котляр, протягом цього року міськрада двічі підвищила вартість навчання, чим порушила законодавство України. Окрім цього, чиновники декілька разів обіцяли не вживати таких заходів в школах, але вже з 1 вересня вартість навчання зросла мінімум до 420 гривень на місяць.

У зв’язку з цим, завтра о 9:00 дніпряни знову вийдуть на мітинг під Дніпровську міську раду з вимогами зменшити зазначену вартість навчання.

Юрист Михайло Яценко наголошує, що діти мешканців Дніпра мають право на доступну естетичну освіту, але міськрада навпаки робить її коштовною для пересічних дніпрян.

«Естетичне виховання змінює у дитини світогляд, чи якісь інші риси, що не можна отримати у звичайні школі. Це виховання направлене на те, щоб виховати краще покоління. Прикро, що наша міська рада ставить такі перепони, що така освіта стає майже недоступною. Якщо порахувати, то на дві дитини, які навчаються у музичних школах, родина щомісяця має витрачати близько тисячі гривень», — зауважив Михайло Яценко.

Нагадаємо, що заступник міського голови заявляв, що кількість шкіл естетичного виховання треба скоротити вдвічі.

Окрім цього, в Дніпрі масово скорочують працівників освітньої сфери.

Автор: Антон МОРОЗ