Дніпряни виграли Універсіаду України з дзюдо

Збірна Січеславщини стала переможцем загальнокомандного заліку XIV літньої Універсіади України з дзюдо. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Федерацію дзюдо.

Зазначається, що змагання проходили в Харкові 24 і 25 квітня. Це був відбірковий старт на Всесвітню Універсіаду, яка відбудеться в липні в Неаполі (Італія). Всього на харківських татамі боролися 140 студентів з 19 областей України.

Так, особистий турнір Універсіади України приніс дзюдоїстів Січеславщини такі нагороди:- золоті у Олександра Кошляк (-73 кг), Оксани Махота (-48 кг), Анни Суровой (-57 кг);- срібні у Олега Вередиби (-60 кг), Катерини Швидкої (-63 кг);- бронзові у Данила Хлопецкого (-66 кг), Дмитро Радченко (-73 кг), Катерини Прігову (-57 кг), Марії Меркулової (-78 кг), Руслани Булавіної (+78 кг).

У другий день Універсіади України відбувся командний турнір «стінка на стінку», де наша жіноча збірна стала володарем золота. Дівчата виграли зустрічі у Чернівців, Чернігова та Сум.

Відзначимо, що двоє наших дзюдоїстів виступали за Харківську державну академію фізичної культури і також завоювали нагороди. У вазі -90 кг срібним призером став Грачик Авагян, а у вазі -66 кг з бронзою повернувся додому Микола Саєнко.

Автор: Уляна ОЖИНСЬКА