Дніпряни споглядали унікальні картини (Фото)

logo
210439_dniprjani_spogljadali_unikalni_kartini_fo.jpeg


Вчора  у Дніпрі відкрилась персональна виставка місцевої художниці. Світлана Іванченко створює унікальні картини, на яких замість фарб використовує різні мушлі та пісок.  Ця техніка — авторська і незвична, в Україні аналогів їй немає.

9

Практично, щороку, починаючи з 2008-го, Іванченко робить персональні виставки. Були вони в Національному гірничому університеті, торгово-виставкому центрі «Biennale», Палаці студентів, історичному та художньому музеях, відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки тощо. У червні 2013 року виставляла свої роботи навіть у Києві – на Першому благодійному аукціоні мистецтв.

Окрім того, її часто запрошують взяти участь у загальноміських та обласних заходах. Наприклад, у культурно-мистецькому фестивалі «Петриківський дивосвіт», днях міста та багатьох інших.

6

Символічно, що ця виставка була відкрита у день зимового сонцестояння в арт-центрі «Квартира». «Саме завдяки цьому Світлана Іванченко і потрапила до книги «Унікальні люди Придніпров»я», виданій за підтримки облради. На відкритті виставки я, як автор книги, розповів про багаторічний ретельний відбір героїв нарисів з багатьох сотень кандидатур, щоб вони відповідали одній із умов: перший, єдиний, кращий в області або унікальний. Світлана Леонідівна відповідає усім чотирьом вимогам. Як це їй вдалося, розповідається у нарисі «Подих моря». Оскільки книга «Унікальні люди Придніпров’я», на жаль, вийшла у світ невеликим накладом, її немає у бібліотеках (хоч є бажання зняти шапку та й піти по колу, збираючи гроші на додаткове тиражування)», – зазначив упорядник книги Борис Ковтонюк.

Поделиться ссылкой:

Метки: Виставка, Дніпро, Картини, Ковтонюк, море, мушлі, Світлана Іванченко


А поделиться?Читайте также: