Дніпряни провели проект, спрямований на подолання наркозалежності

logo

Дніпряни провели проект, спрямований на подолання наркозалежності

Дніпряни провели проект, спрямований на запобігання та лікування наркотичної залежності. Він мав назву «Дніпро — місто здорового життя» і був направлений на повноцінну ресоціалізацію тих людей, які проходили курс реабілітації і повернулися до повноцінного життя. Про це сьогодні, 12 червня, під час пресконференції в ІА «Відкритий» повідомив координатор проекту Олександр Шуляк, передає Дніпроград.

«Основна мета ідеї полягає в тому, аби такі люди, в основному це молодь, яка стикнулася із важкою проблемою, не лише припинили вживати наркотики чи алкоголь, а й стали повноцінними громадянами нашого міста, повернулись до своїх сімей і змогли реалізувати себе у житті», — прокоментував Олександр Шуляк.

За його словами, нині Січеславська область лідирує за кількістю осіб, які стикнулися із наркозалежністю, а також за кількістю злочинів, пов’язаних із наркотиками. Тому цю проблему мають вирішувати не лише лікарі та правоохоронці.

Проект реалізовувався два місяці і містив у собі декілька спеціалізованих тренінгів, які загалом склали 36 годин навчання від експертів у реабілітаційних центрах. Також з учасниками працювали психологи, психотерапевти, а також експерти у правовій галузі — адвокати та юристи. 

Після цього команда реабілітантів з Дніпра взяли участь у Всеукраїнському спортивно-терапевтичному таборі, які відбувся у травні на території Конча-Заспи.

Наразі організатори розмірковують над продовженням проекту.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі професора вишу звинуватили в пропаганді алкоголю серед студентів.

Автор: Домінік ФРАНКО