Дніпряни перемогли у чемпіонатах України з легкої атлетики і кульової стрільби

15-21 червня у Львові відбувся відкритий літній чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів 1999 р. н. та молодших. Команда Дніпропетровської області виборола перемогу в цих змаганнях.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

У змаганнях взяла участь 21 збірна команда областей України та міста Києва. Спортсмени спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1 (Дніпро) привезли додому 27 медалей різного ґатунку (8 золотих, 9 срібний, 10 бронзових).

Переможцями та призерами стали: Олександра Роздоба, Вероніка Скорина, Анастасія Ферхін, Юлія Діденко, Олексій Сінчук, Олег Кузніченко та Владислав Нестеренко.

Крім того, представники Дніпропетровської області посіла ІІ місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді, який проходив 21-22 червня у Кропивницькому. Зокрема, команду спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики «Метеор» на змаганнях представляли 7 спортсменів, які посіли перші та другі місця (5 золотих та 5 срібних медалей):

І місце в естафеті 4х100 м – Тетяна Кайсен, Дар’я Малахова, Анастасія Осокіна, Дар’я Ставнича.І місце в естафеті 4х400 м – Юрій Баранцов.ІІ місце в метанні молота – Сергій Перевозніков.ІІ місце в бігу на 400 м з бар’єрами – Юрій Баранцов.ІІ місце в метанні списа – Анастасія Іванова.ІІ місце в бігу на 200 м – Тетяна Кайсен.ІІ місце в бігу на 400 м – Дар’я Ставнича.