Дніпрянам повідомили список офіційних каналів оповіщення сирени

logo

image

У Дніпропетровській області збільшили кількість каналів оповіщення. Окрім сирен, про повітряну тривогу повідомляють через канали радіо, телебачення, у Телеграм та Вайбері. Про це стало відомо на брифінгу, передає Дніпро Регіон.

«Вкотре нагадую мешканцям області: усі сирени, що зараз лунають, не є учбовими. Сигнали сповіщають про реальну тривогу. Отже, почувши їх, слід переходити до захисних споруд або укриття. Життя набагато важливіше за незручності, які викликають багаторазові переміщення», – зазначила начальниця управління цивільного захисту населення ДніпроОДА Тетяна Куряченко. 

Вона додала, що у містах обласного значення з’явилися офіційні канали у Телеграм та Вайбері, які сповіщають про сирени.

У Дніпрі оповіщення про тривогу транслюють і радіо «Інформатор», телевізійні канали «Дніпро TV», «34 канал», «11 канал».

Де ще можна дізнатись про тривогу

Підгородне (Вайбер): https://invite.viber.com/?g2=AQBfFaarmor3xU7QIBkjvyweLN5twZKn%2BvwR4OI%2BMuPFp7alBBYXz%2FLiGfcUL%2BQ4 Великомихайлівська громада: https://invite.viber.com/?g2=AQB3TMZUKh6guE7LLfpw3fn2tWFQXMtptsdPIqieqyloTm1AxjYMJ%2F%2BF%2F9YG56FT

Кринички: https://invite.viber.com/?g2=AQB889gH5wMeoE7RFkqLvYwkdQDquJiGOQX1bweaWfxLnoSlC%2FhaTkWBsTnWXgBL Межова: https://t.me/signalmezhova

Магдалинівська громада: https://t.me/sirena_mg

Верхівцеве: https://t.me/verhovcevo_sirena

Кам‘янське (Телеграм): https://t.me/sirenakam

0
0
голосів

Рейтинг статті

Раніше ми писали: